Accessories: stopper; H: 6mm; push-in,snap-fastener; black; PGM-10
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
10163009
Tootja: ESSENTRA
Tootja tootekood: 10163009
Spetsifikatsioon tootele Accessories: stopper; H: 6mm; push-in,snap-fastener; black; PGM-10
| Mounting | push-in, snap-fastener |
| Colour | black |
| Material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Height | 6mm |
| Panel thickness | ≤ 1.4mm |
| Flange diameter | 13mm |
| Type of mounting element | stopper |