Grommet; with bulkhead; Ømount.hole: 32.2mm; Øhole: 21mm; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
102342
Tootja: TRELLEBORG
Tootja tootekood: 102342
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Grommet; with bulkhead; Ømount.hole: 32.2mm; Øhole: 21mm; black
| Body material | TPE (thermoplastic elastomer) |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Thickness | 9mm |
| Body colour | black |
| Panel thickness | 1...2mm |
| Hole diameter | 21mm |
| Type of cable accessories | grommet |
| Grommet version | with bulkhead |