Tootekood: 1028G-20K
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: 1028G-20K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Potentiometer: mounting; single turn,horizontal; 20kΩ; 500mW
Mounting THT
Power 500mW
Resistance 20kΩ
Operating voltage 250V
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Terminal pitch 10x5mm