Tootekood: 1028P-200R
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: 1028P-200R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Potentiometer: mounting; single turn,horizontal; 200Ω; 500mW
Mounting THT
Power 500mW
Resistance 200Ω
Operating voltage 250V
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Terminal pitch 2.5x5mm