Tootekood: 1028P-500K
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: 1028P-500K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Potentiometer: mounting; single turn,horizontal; 500kΩ; 500mW
Mounting THT
Power 500mW
Resistance 500kΩ
Operating voltage 250V
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Terminal pitch 2.5x5mm