Grommet; black; UL94HB; TPR
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
10325308
Tootja: ESSENTRA
Tootja tootekood: 10325308
Spetsifikatsioon tootele Grommet; black; UL94HB; TPR
| Operating temperature | 0...80°C |
| Material | PVC |
| Body colour | black |
| Panel cutout diameter | 9mm |
| Panel thickness | ≤ 1.5mm |
| Outside diameter | 11.5mm |
| Hole diameter | 6mm |
| Type of cable accessories | grommet |