Grommet; Ømount.hole: 9.5mm; Øhole: 6.4mm; white; UL94V-2; H: 10.3mm
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
10362709
Tootja: ESSENTRA
Tootja tootekood: 10362709
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Grommet; Ømount.hole: 9.5mm; Øhole: 6.4mm; white; UL94V-2; H: 10.3mm
| Mounting | snap-fastener |
| Material | polyamide 66 |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Height | 10.3mm |
| Body colour | white |
| Panel cutout diameter | 9.5mm |
| Outside diameter | 11.9mm |
| Hole diameter | 6.4mm |
| Type of cable accessories | grommet |