Grommet; Ømount.hole: 11.1mm; Øhole: 6.9mm; black; UL94V-2
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
20.0
Tootekood:
10362716
Tootja: ESSENTRA
Tootja tootekood: 10362716
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Grommet; Ømount.hole: 11.1mm; Øhole: 6.9mm; black; UL94V-2
| Mounting | snap-fastener |
| Material | polyamide 66 |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Height | 10.3mm |
| Body colour | black |
| Panel cutout diameter | 11.1mm |
| Outside diameter | 13.5mm |
| Hole diameter | 6.9mm |
| Type of cable accessories | grommet |