Grommet; with bulkhead; Ømount.hole: 16.2mm; Øhole: 11mm; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
103933
Tootja: TRELLEBORG
Tootja tootekood: 103933
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Grommet; with bulkhead; Ømount.hole: 16.2mm; Øhole: 11mm; black
| Body material | TPE (thermoplastic elastomer) |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Thickness | 7mm |
| Body colour | black |
| Panel thickness | 1...2mm |
| Hole diameter | 11mm |
| Type of cable accessories | grommet |
| Grommet version | with bulkhead |