Wire; 0.2mm2; solid; Cu; PVC; blue; 60V; 10m; 1x0.2mm2
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
105-2-2
Tootja: DONAU ELEKTRONIK
Tootja tootekood: 105-2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire; 0.2mm2; solid; Cu; PVC; blue; 60V; 10m; 1x0.2mm2
| Operating temperature | -10...85°C |
| Core structure | solid |
| Kind of core | Cu |
| Number of cores | 1 |
| Wire insulation material | PVC |
| Rated voltage | 60V |
| Cable external diameter | 0.9mm |
| Insulation colour | blue |
| Type of wire | test lead cable |