Drill bit; for metal; Ø: 13mm; L: 151mm; Kind of holder: Ø10mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
10502403
Tootja: IRWIN
Tootja tootekood: 10502403
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Drill bit; for metal; Ø: 13mm; L: 151mm; Kind of holder: Ø10mm
| Material | HSS |
| Length | 151mm |
| Conform to the norm | EN 388 |
| Tools application | metal, steel |
| Drill diameter | 13mm |
| Working part length | 101mm |
| Type of power tool accessories | drill bit |
| Kind of drill bit | for metal |