Drill bit; for metal; Ø: 15mm; L: 169mm; Kind of holder: Ø10mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
10502407
Tootja: IRWIN
Tootja tootekood: 10502407
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Drill bit; for metal; Ø: 15mm; L: 169mm; Kind of holder: Ø10mm
| Material | HSS |
| Length | 169mm |
| Conform to the norm | EN 388 |
| Tools application | metal, steel |
| Drill diameter | 15mm |
| Working part length | 114mm |
| Type of power tool accessories | drill bit |
| Kind of drill bit | for metal |