Drill bit; for metal; Ø: 16mm; L: 178mm; Kind of holder: Ø10mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
10502409
Tootja: IRWIN
Tootja tootekood: 10502409
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Drill bit; for metal; Ø: 16mm; L: 178mm; Kind of holder: Ø10mm
| Material | HSS |
| Length | 178mm |
| Conform to the norm | EN 388 |
| Tools application | metal, steel |
| Drill diameter | 16mm |
| Working part length | 120mm |
| Type of power tool accessories | drill bit |
| Kind of drill bit | for metal |