Antenna; ISM,RF,ZigBee; 1.4dBi; linear; 863÷870MHz,902÷928MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1052620001
Tootja: MOLEX
Tootja tootekood: 1052620001
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Antenna; ISM,RF,ZigBee; 1.4dBi; linear; 863÷870MHz,902÷928MHz
| Mounting | for ribbon cable |
| Kind of connector | U.FL |
| Polarisation | linear |
| Cable length | 100mm |
| Frequency | 902...928MHz |
| Type of communications modules accessories | antenna |
| Kind of antenna | ISM, RF, ZigBee |
| Antenna gain | 1.4dBi |
| Dimensions (a x b x c) | 79x10x0.1mm |