Loudspeaker; general purpose; 40W; 8Ω; Ø145x52mm; 0÷12kHz; Ø: 113mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1053-1
Tootja: VISATON
Tootja tootekood: 1053
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; general purpose; 40W; 8Ω; Ø145x52mm; 0÷12kHz; Ø: 113mm
| Power | 40W |
| Colour | black |
| Impedance | 8Ω |
| Panel cutout diameter | 113mm |
| Maximum power | 60W |
| Sound level | 86dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | general purpose |