Loudspeaker; woofer; 80W; 8Ω; Ø219x85.9mm; 0÷7kHz; Ø: 207mm; IP65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1056-2
Tootja: VISATON
Tootja tootekood: 1056
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; woofer; 80W; 8Ω; Ø219x85.9mm; 0÷7kHz; Ø: 207mm; IP65
| Power | 80W |
| IP rating | IP65 |
| Colour | black |
| Impedance | 8Ω |
| Maximum power | 120W |
| Sound level | 88dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | woofer |