Screw; M3x6; 0.5; Head: hexagonal; A2 stainless steel; DIN 933
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
1073508
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1073508
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screw; M3x6; 0.5; Head: hexagonal; A2 stainless steel; DIN 933
| Material | A2 stainless steel |
| Length | 6mm |
| Thread | M3 |
| Type of mounting element | screw |
| Spanner size | 5.5mm |
| Kind of head | hexagonal |
| DIN standard | 933 |
| Kind of cut | none |
| Head height | 2mm |
| ISO standard | 4017 |
| BN standard | 622 |
| PN standard | 82105 |