Display: TFT; 5"; 800x480; Illumin: LED; 121x89.55mm; 3.3÷5VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
10737
Tootja: WAVESHARE
Tootja tootekood: 10737
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: TFT; 5"; 800x480; Illumin: LED; 121x89.55mm; 3.3÷5VDC
| Supply voltage | 3.3...5V DC |
| Interface | HDMI |
| Kit contents | display, touch pen, 4 screws, USB A - USB B cable |
| Dimensions | 121x89.55mm |
| Display resolution | 800x480 |
| Screen size | 5" |
| Kind of display | graphical |
| Backlight colour | white |
| Illumination | LED |
| Type of display | TFT |