Plug; 4mm banana; 36A; 30VAC; 60VDC; black; non-insulated; 57.2mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1080-N
Tootja: ELECTRO-PJP
Tootja tootekood: 1080-N
Spetsifikatsioon tootele Plug; 4mm banana; 36A; 30VAC; 60VDC; black; non-insulated; 57.2mm
| Mounting | M3 |
| Operating temperature | -20...80°C |
| Connector | plug |
| Colour | black |
| Contact plating | nickel plated |
| Contact material | brass |
| Current rating | 36A |
| Rated voltage | 30V AC, 60V DC |
| Connector variant | non-insulated |
| Overall length | 57.2mm |