Splice terminal: rail
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
46.0
Tootekood:
1083040000
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: 1083040000
Spetsifikatsioon tootele Splice terminal: rail
| Operating temperature | -50...120°C |
| Electrical mounting | push-in |
| Colour | beige |
| Series | P |
| Body material | wemid |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Width | 8.1mm |
| Length | 40.5mm |
| Current rating | 57A |
| Number of terminals | 4 |
| Type of splice terminal | rail |