Cable tie; L: 210mm; W: 4.7mm; polyamide; 220N; black; Ømax: 50mm
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
109-00076
Tootja: HELLERMANNTYTON
Tootja tootekood: 109-00076
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; L: 210mm; W: 4.7mm; polyamide; 220N; black; Ømax: 50mm
| Operating temperature | -40...85°C |
| Colour | black |
| Resistance to | UV rays |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Length | 210mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 220N |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 4.7mm |
| Loop diameter max | 50mm |