Fan: AC; axial; 80x80x42mm; 51m3/h; 40dBA; ball bearing; 2650rpm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
109-043UL
Tootja: SANYO DENKI
Tootja tootekood: 109-043UL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC; axial; 80x80x42mm; 51m3/h; 40dBA; ball bearing; 2650rpm
| Operating voltage | 115V AC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| Enclosure material | aluminium |
| Leads | connectors |
| Flammability rating | UL94V-1 |
| Current rating | 110mA |
| Power consumption | 10W |
| Additional functions | lock sensor |
| Rated voltage | 115V AC |
| Rotational rate/speed | 2650rpm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Min. insulation resistance | 10MΩ |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | AC |
| Noise level | 40dBA |