Fan: AC; axial; 60x60x38mm; 19.8m3/h; 28dBA; ball bearing; 2600rpm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
109-133
Tootja: SANYO DENKI
Tootja tootekood: 109-133
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC; axial; 60x60x38mm; 19.8m3/h; 28dBA; ball bearing; 2600rpm
| Operating voltage | 115V AC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| Enclosure material | aluminium |
| Flammability rating | UL94V-1 |
| Current rating | 70mA |
| Power consumption | 6W |
| Additional functions | lock sensor |
| Rated voltage | 115V AC |
| Rotational rate/speed | 2600rpm |
| Fan dimensions | 60x60x38mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Min. insulation resistance | 10MΩ |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | AC |
| Noise level | 28dBA |