Fan: AC; axial; Ø172x51mm; 318m3/h; 47dBA; ball bearing; 2900rpm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
109-312
Tootja: SANYO DENKI
Tootja tootekood: 109-312
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC; axial; Ø172x51mm; 318m3/h; 47dBA; ball bearing; 2900rpm
| Operating voltage | 200V AC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| Enclosure material | aluminium |
| Flammability rating | UL94V-1 |
| Current rating | 160mA |
| Power consumption | 27W |
| Additional functions | lock sensor |
| Rated voltage | 200V AC |
| Rotational rate/speed | 2900rpm |
| Fan dimensions | Ø172x51mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Min. insulation resistance | 10MΩ |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | AC |
| Noise level | 47dBA |