Trim clip; 10pcs; VW; OEM: 1H0819055B; L: 19mm; polyamide; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
10905
Tootja: ROMIX
Tootja tootekood: 10905
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Trim clip; 10pcs; VW; OEM: 1H0819055B; L: 19mm; polyamide; black
| Mounting | push-in |
| Colour | black |
| Material | polyamide |
| Length | 19mm |
| Panel cutout diameter | 6mm |
| Quantity in package | 10 |
| Type of mounting element | trim clip |
| Application - car brand | VW |
| Head diameter | 22.8mm |
| OEM number | 1H0819055B |
| Application - clip localisation | VW Golf II wind deflectors, VW Vento wind deflectors |