Fan Blower, Centrifugal, 12 V, DC, 52 mm, 15 mm, 0.125 m³/min
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
109BC12GC7-1
Tootja: SANYO DENKI
Tootja tootekood: 109BC12GC7-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan Blower, Centrifugal, 12 V, DC, 52 mm, 15 mm, 0.125 m³/min
| Supply voltage | 12V DC |
| Operating voltage | 6...13.8V DC |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Enclosure material | plastic |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Current rating | 120mA |
| Power consumption | 1.44W |
| Additional functions | lock sensor |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Min. insulation resistance | 10MΩ |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | blower |
| Type of fan | DC |
| Noise level | 43dBA |