Axial Fan, 24 VDC, DC, 172 mm, 51 mm, 300 cu.ft/min, 8.5 m³/min
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
56.0
Tootekood:
109E1724K502
Tootja: SANYO DENKI
Tootja tootekood: 109E1724K502
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Axial Fan, 24 VDC, DC, 172 mm, 51 mm, 300 cu.ft/min, 8.5 m³/min
| Supply voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Enclosure material | aluminium |
| Flammability rating | UL94V-1 |
| Current rating | 1.3A |
| Fan efficiency | 510m<sup>3</sup>/h |
| Additional functions | lock sensor |
| Rotational rate/speed | 4100rpm |
| Fan dimensions | Ø172x51mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Min. insulation resistance | 10MΩ |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | DC |
| Noise level | 55dBA |