Axial Fan, 12 VDC, DC, 40 mm, 20 mm, 8 cu.ft/min, 0.255 m³/min
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
31.0
Tootekood:
109P0412H601
Tootja: SANYO DENKI
Tootja tootekood: 109P0412H601
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Axial Fan, 12 VDC, DC, 40 mm, 20 mm, 8 cu.ft/min, 0.255 m³/min
| Supply voltage | 12V DC |
| Operating voltage | 7...13.8V DC |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Enclosure material | plastic |
| Flammability rating | UL94V-1 |
| Current rating | 110mA |
| Fan efficiency | 13.5m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 1.32W |
| Additional functions | lock sensor |
| Rotational rate/speed | 8000rpm |
| Fan dimensions | 40x40x20mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Min. insulation resistance | 10MΩ |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | DC |
| Noise level | 33dBA |