Axial Fan, 12 VDC, DC, 60 mm, 15 mm, 17 cu.ft/min, 0.48 m³/min
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
31.0
Tootekood:
109P0612S701
Tootja: SANYO DENKI
Tootja tootekood: 109P0612S701
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Axial Fan, 12 VDC, DC, 60 mm, 15 mm, 17 cu.ft/min, 0.48 m³/min
| Supply voltage | 12V DC |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Enclosure material | plastic |
| Flammability rating | UL94V-1 |
| Current rating | 150mA |
| Power consumption | 1.8W |
| Additional functions | lock sensor |
| Rotational rate/speed | 5000rpm |
| Fan dimensions | 60x60x15mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Min. insulation resistance | 10MΩ |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | DC |
| Noise level | 36dBA |