Fan: DC; axial; 12VDC; 80x80x20mm; 64.2m3/h; 39dBA; ball bearing
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
109P0812C601
Tootja: SANYO DENKI
Tootja tootekood: 109P0812C601
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: DC; axial; 12VDC; 80x80x20mm; 64.2m3/h; 39dBA; ball bearing
| Supply voltage | 12V DC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Enclosure material | plastic |
| Flammability rating | UL94V-1 |
| Current rating | 290mA |
| Additional functions | lock sensor |
| Fan dimensions | 80x80x20mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Min. insulation resistance | 10MΩ |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | DC |
| Noise level | 39dBA |