Fan: DC; axial; 24VDC; 80x80x15mm; 54.6m3/h; 31dBA; ball bearing
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
31.0
Tootekood:
109P0824H7D01
Tootja: SANYO DENKI
Tootja tootekood: 109P0824H7D01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: DC; axial; 24VDC; 80x80x15mm; 54.6m3/h; 31dBA; ball bearing
| Supply voltage | 24V DC |
| Operating voltage | 14...27.6V DC |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Enclosure material | plastic |
| Flammability rating | UL94V-1 |
| Current rating | 100mA |
| Power consumption | 2.4W |
| Additional functions | lock sensor |
| Rotational rate/speed | 3100rpm |
| Fan dimensions | 80x80x15mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Min. insulation resistance | 10MΩ |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | DC |
| Noise level | 31dBA |