Axial Fan, 5 V, DC, 60 mm, 25 mm, 18.7 cu.ft/min, 0.53 m³/min
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
109R0605H4021
Tootja: SANYO DENKI
Tootja tootekood: 109R0605H4021
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Axial Fan, 5 V, DC, 60 mm, 25 mm, 18.7 cu.ft/min, 0.53 m³/min
| Supply voltage | 5V DC |
| Operating voltage | 4.5...5.5V DC |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Enclosure material | plastic |
| Flammability rating | UL94V-1 |
| Power consumption | 1.7W |
| Additional functions | lock sensor |
| Rotational rate/speed | 3800rpm |
| Fan dimensions | 60x60x25mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Min. insulation resistance | 10MΩ |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | DC |
| Noise level | 28dBA |