Fan: DC; axial; 12VDC; 60x60x25mm; 31.8m3/h; 28dBA; ball bearing
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
109R0612H4011
Tootja: SANYO DENKI
Tootja tootekood: 109R0612H4011
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: DC; axial; 12VDC; 60x60x25mm; 31.8m3/h; 28dBA; ball bearing
| Supply voltage | 12V DC |
| Operating voltage | 6...13.8V DC |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Enclosure material | plastic |
| Flammability rating | UL94V-1 |
| Current rating | 110mA |
| Power consumption | 1.32W |
| Additional functions | lock sensor |
| Rotational rate/speed | 3800rpm |
| Fan dimensions | 60x60x25mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Min. insulation resistance | 10MΩ |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | DC |
| Noise level | 28dBA |