Axial Fan, 48 V, DC, 60 mm, 25 mm, 37.1 cu.ft/min, 1.06 m³/min
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
109R0648J401
Tootja: SANYO DENKI
Tootja tootekood: 109R0648J401
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Axial Fan, 48 V, DC, 60 mm, 25 mm, 37.1 cu.ft/min, 1.06 m³/min
| Supply voltage | 48V DC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Enclosure material | plastic |
| Flammability rating | UL94V-1 |
| Current rating | 120mA |
| Fan efficiency | 63.6m<sup>3</sup>/h |
| Additional functions | lock sensor |
| Rotational rate/speed | 7600rpm |
| Fan dimensions | 60x60x25mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Min. insulation resistance | 10MΩ |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | DC |
| Noise level | 44dBA |