Axial Fan, 24 V, DC, 80 mm, 25 mm, 53 cu.ft/min, 1.5 m³/min
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
31.0
Tootekood:
109R0824G402
Tootja: SANYO DENKI
Tootja tootekood: 109R0824G402
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Axial Fan, 24 V, DC, 80 mm, 25 mm, 53 cu.ft/min, 1.5 m³/min
| Supply voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Enclosure material | plastic |
| Flammability rating | UL94V-1 |
| Current rating | 200mA |
| Fan efficiency | 90m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 4.8W |
| Additional functions | lock sensor |
| Rotational rate/speed | 4500rpm |
| Fan dimensions | 80x80x25mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Min. insulation resistance | 10MΩ |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | DC |
| Noise level | 40dBA |