Fan: AC; axial; 120x120x25mm; 102m3/h; 34dBA; ball bearing; 2200rpm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
109S082
Tootja: SANYO DENKI
Tootja tootekood: 109S082
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC; axial; 120x120x25mm; 102m3/h; 34dBA; ball bearing; 2200rpm
| Operating voltage | 200V AC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| Enclosure material | aluminium |
| Flammability rating | UL94V-1 |
| Current rating | 100mA |
| Fan efficiency | 102m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 9.5W |
| Additional functions | lock sensor |
| Rated voltage | 200V AC |
| Rotational rate/speed | 2200rpm |
| Fan dimensions | 120x120x25mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Min. insulation resistance | 10MΩ |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | AC |
| Noise level | 34dBA |