Fan: AC; axial; 172x150x51mm; 318m3/h; 51dBA; ball bearing; 2900rpm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
109S302
Tootja: SANYO DENKI
Tootja tootekood: 109S302
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC; axial; 172x150x51mm; 318m3/h; 51dBA; ball bearing; 2900rpm
| Operating voltage | 200V AC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| Enclosure material | aluminium |
| Flammability rating | UL94V-1 |
| Current rating | 160mA |
| Power consumption | 27W |
| Rated voltage | 200V AC |
| Rotational rate/speed | 2900rpm |
| Fan dimensions | 172x150x51mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | AC |
| Noise level | 51dBA |