Fan: AC; axial; 120x120x25mm; 117m3/h; 38dBA; ball bearing; 2500rpm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
109S488-20
Tootja: SANYO DENKI
Tootja tootekood: 109S488-20
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC; axial; 120x120x25mm; 117m3/h; 38dBA; ball bearing; 2500rpm
| Operating voltage | 200V AC |
| Operating temperature | -10...60°C |
| Enclosure material | aluminium |
| Flammability rating | UL94V-1 |
| Cable length | 300mm |
| Current rating | 80mA |
| Fan efficiency | 117m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 13.5W |
| Additional functions | lock sensor, speed sensor |
| Rated voltage | 200V AC |
| Rotational rate/speed | 2500rpm |
| Fan dimensions | 120x120x25mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Min. insulation resistance | 10MΩ |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | AC |
| Noise level | 38dBA |