Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS; reel,tape
| Mounting | SMD |
| Case | SMB |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 18V |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 20...22.1V |
| Leakage current | 1µA |
| Mounting | SMD |
| Case | SMB |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 18V |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 20...22.1V |
| Leakage current | 1µA |