Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS; reel,tape
| Mounting | SMD |
| Case | SMB |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 6V |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 6.67...7.37V |
| Leakage current | 200µA |
| Mounting | SMD |
| Case | SMB |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 6V |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 6.67...7.37V |
| Leakage current | 200µA |