Wire; F/UTP; 6a; solid; Cu; 4x2x23AWG; LSZH; grey; 100m; Øcable: 7.2mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
10GXE00.08100
Tootja: BELDEN
Tootja tootekood: 10GXE00.08100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire; F/UTP; 6a; solid; Cu; 4x2x23AWG; LSZH; grey; 100m; Øcable: 7.2mm
| Operating temperature | -30...60°C |
| Core structure | solid |
| Kind of core | Cu |
| Number of cores | 8 |
| Ethernet category | Cat 6a |
| Kind of wire | F/UTP |
| Rated voltage | 72V |
| Cable external diameter | 7.2mm |
| Insulation colour | grey |
| Cable application | indoor |
| Type of wire | data transmission |
| No. of pairs | 4 |
| Shield structure | Al-PET foil |
| CPR standard | E<sub>ca</sub> |