Capacitor: electrolytic; low impedance; SMD; 120uF; 10VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
10SVP120M
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: 10SVP120M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; low impedance; SMD; 120uF; 10VDC
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 10V DC |
| Height | 6.9mm |
| Body dimensions | Ø8x6.9mm |
| Diameter | 8mm |
| Capacitance | 120µF |
| Kind of capacitor | low ESR |
| Type of capacitor | polymer |