Tootekood: 10SVP120M
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: 10SVP120M
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Height
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; low impedance; SMD; 120uF; 10VDC
Mounting SMD
Operating voltage 10V DC
Height 6.9mm
Body dimensions Ø8x6.9mm
Diameter 8mm
Capacitance 120µF