Capacitor: polymer; 220uF; 10VDC; ESR: 40mΩ; TPB; SMD; ±20%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
10TPB220ML
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: 10TPB220ML
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polymer; 220uF; 10VDC; ESR: 40mΩ; TPB; SMD; ±20%
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 10V DC |
| Operating temperature | -55...105°C |
| Tolerance | ±20% |
| Impedance | 40mΩ |
| Operating current | 2A |
| Body dimensions | 3.8x7.3x4.3mm |
| Capacitance | 220µF |
| Type of capacitor | tantalum-polymer |
| Service life | 2000h |