Tootekood: 10TPE330M
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: 10TPE330M
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Impedance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Capacitance
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polymer; 330uF; 10VDC; ESR: 25mΩ; TPE; SMD; ±20%
Mounting SMD
Operating voltage 10V DC
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Impedance 25mΩ
Operating current 3A
Body dimensions 3.8x7.3x4.3mm
Capacitance 330µF