Socket: integrated circuits
Kordarv:
11232.0
Minimum quantity:
11232.0
Tootekood:
110-87-304-41-001101
Tootja: PRECI-DIP
Tootja tootekood: 110-87-304-41-001101
Spetsifikatsioon tootele Socket: integrated circuits
| Operating temperature | -55...125°C |
| Electrical mounting | THT |
| Contact plating | gold-plated |
| Row pitch | 7.62mm |
| Contact material | brass |
| Max. contact resistance | 10mΩ |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Connector variant | open |