Lamp: industrial; 12W; L: 305mm; 0.5A; 60000h; 100°; 5200-5700K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
110010-01
Tootja: LED2WORK
Tootja tootekood: 110010-01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: industrial; 12W; L: 305mm; 0.5A; 60000h; 100°; 5200-5700K
| Mounting | holders |
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -30...50°C |
| IP rating | IP67, IP69K |
| Enclosure material | polycarbonate |
| Number of pins | 4 |
| Application | food industry |
| Length | 305mm |
| Current rating | 500mA |
| Dimensions | Ø50mm |
| Power consumption | 12W |
| Power supply | external |