Lamp: industrial; 13W; L: 565mm; 0.54A; 60000h; 100°; 5200-5700K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
110110-02
Tootja: LED2WORK
Tootja tootekood: 110110-02
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: industrial; 13W; L: 565mm; 0.54A; 60000h; 100°; 5200-5700K
| Mounting | holders |
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -30...70°C |
| IP rating | IP67, IP69K |
| Enclosure material | polycarbonate |
| Number of pins | 4 |
| Application | food industry |
| Dimensions | Ø50mm |
| Power consumption | 13W |
| Power supply | external |