Lamp: industrial; 24W; L: 1065mm; 50000h; 100°; 5200-5700K; -30÷30°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
110210-03
Tootja: LED2WORK
Tootja tootekood: 110210-03
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: industrial; 24W; L: 1065mm; 50000h; 100°; 5200-5700K; -30÷30°C
| Mounting | holders |
| Operating voltage | 220...240V AC |
| IP rating | IP67, IP69K |
| Enclosure material | polycarbonate |
| Number of pins | 4 |
| Application | food industry |
| Dimensions | Ø50mm |
| Power consumption | 24W |
| Power supply | external |
| Protection class | I |