Lamp: machine light; 12W; L: 300mm; 0.5A; 100°; -30÷70°C; IP67,IP69K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
110310-01
Tootja: LED2WORK
Tootja tootekood: 110310-01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: machine light; 12W; L: 300mm; 0.5A; 100°; -30÷70°C; IP67,IP69K
| Mounting | holders |
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -30...70°C |
| IP rating | IP67, IP69K |
| Enclosure material | aluminium |
| Length | 300mm |
| Current rating | 500mA |
| Dimensions | Ø70mm |
| Power consumption | 12W |
| Power supply | external |